83573-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup aparatury medycznej w ramach projektu „Poprawa jakości opieki kardiologicznej w SPZOZ w Sanoku w ramach drugiego poziomu Krajowej Sieci Kardiologicznej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury medycznej w ramach projektu „Poprawa jakości opieki kardiologicznej w SPZOZ w Sanoku w ramach drugiego poziomu Krajowej Sieci Kardiologicznej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : zakup aparatury medycznej w ramach projektu „Poprawa jakości opieki kardiologicznej w SPZOZ w Sanoku w ramach drugiego poziomu Krajowej Sieci Kardiologicznej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności –wraz z jego dostarczeniem na koszt i ryzyko Wykonawcy do SPZOZ w Sanoku, ul. 800-lecia 26, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety, Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.10.00.00-1 – urządzenia medyczne CPV – 33.12.32.00-0 - urządzenia do elektrokardiografii CPV – 33.19.50.00-3 – system monitorowania pacjentów CPV – 33.11.22.00-0 – aparaty ultrasonograficzne Zaoferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu lub używania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia oraz formularz parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3. Realizacja i eksploatacja sprzętu medycznego będącego przedmiotu zamówienia nie narusza zasady „nie czyń poważnej szkody” dla żadnej z sześciu dziedzin środowiskowych, zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 – Wykonawca składa oświadczenie w formularzu ofertowym. 4. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy- załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 5. Wykonawca zaoferuje termin płatności do 60 dni od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT 6. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wyraz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry jakościowe, a jego zastosowanie nie wpłynie w negatywny sposób na prawidłowe funkcjonowanie/użycie asortymentu zgodnie z jego przeznaczeniem. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz nie spowodują poniesienia dodatkowych kosztów z tytułu ich użycia. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. 7. Przedmiotowe postępowanie objęte wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn.„Poprawa jakości opieki kardiologicznej w SPZOZ w Sanoku w ramach drugiego poziomu Krajowej Sieci Kardiologicznej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: w zakresie inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych””. Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” – umowa Nr KPOD.07.02-IP.10-0335/25/KPO/388/2025/625
Interne Kennung: SPZOZ/PN/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: system monitorowania pacjenta
Beschreibung: system monitorowania pacjenta Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia, oraz formularz parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0002
Titel: aparat EKG 2 szt.
Beschreibung: aparat EKG 2 szt. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia, oraz formularz parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0003
Titel: echokardiograf
Beschreibung: echokardiograf Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia, oraz formularz parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0004
Titel: myjnia do sond przezprzełykowych
Beschreibung: myjnia do sond przezprzełykowych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia, oraz formularz parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: zestaw do prób wysiłkowych wraz z zestawem komputerowym do obsługi systemu do badań wysiłkowych
Beschreibung: zestaw do prób wysiłkowych wraz z zestawem komputerowym do obsługi systemu do badań wysiłkowych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia, oraz formularz parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: fotel transportowy 2szt.
Beschreibung: fotel transportowy 2szt. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia, oraz formularz parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: stół pionizacyjny
Beschreibung: stół pionizacyjny Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia, oraz formularz parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 7