2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronizovaná důchodová agenda (EDA) - Obměna SAN switchů pro infrastrukturu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení 6 ks SAN switchů pro infrastrukturu spočívající v generační obměně SAN switchů pro infrastrukturu, včetně instalace a poskytování záručního servisu. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky je uvedeno v příloze B Zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: viz výše (BT-24-Procedure)
Interne Kennung: VZ 21/2025