See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor groenten en fruit
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van groenten en fruit, voor onze patiënten en de bezoekers van onze bistro. Dit voor een periode van twee jaar met de mogelijkheid tot twee verlengingen van één jaar.
Interne Kennung: PPP09K-3626/5454/AZD_25_375
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groenten en fruit
Beschreibung: Aankoop van groenten en fruit, deels versneden.
Interne Kennung: AZD_25_375_1
Los: LOT-0002
Titel: Groenten Bio
Beschreibung: Aankoop van versneden groenten met een bio-label.
Interne Kennung: AZD_25_375_2
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse