See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Grupy Zakupowej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej Zamawiającego na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r., poz. 266 z późn. zm.), zw. dalej „ustawa Prawo energetyczne” oraz wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych, o określonych standardach jakościowych. Standardy jakościowe energii elektrycznej opisane są w ustawie Prawo energetyczne, w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (tekst jedn. Dz. U. z 2025r., poz. 919), w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (tekst. jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 904). 2. Szacunkowa, łączna ilość energii elektrycznej przewidziana do dostarczenia w okresie obowiązywania Umowy wynosi 5660,410 MWh. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ wraz z wykazem punktów poboru energii elektrycznej stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 641251-2025
Interne Kennung: EE/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen, 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001