See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa migracji do środowiska chmurowego SAP ERP Cloud Private Edition systemu SAP ERP PKW eksploatowanego w Południowym Koncernie Węglowym S.A., wraz z udostępnieniem rozwiązania SAP ERP CPE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa migracji do środowiska chmurowego SAP ERP Cloud Private Edition systemu SAP ERP PKW eksploatowanego w Południowym Koncernie Węglowym S.A., wraz z udostępnieniem rozwiązania SAP ERP CPE
Vorherige Bekanntmachung: 765949-2025
Interne Kennung: PZP/JMA/00043/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000