2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Onderwijs Leer Pakket
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren één (1) leverancier voor de levering van het Onderwijs Leer Pakket zoals omschreven is in dit document en bijhorende Bijlagen, bestaande uit: • Methoden en methode gebonden materialen • Educatieve software • Leerpakketten • Ontwikkelingsmaterialen • Knutselmaterialen De geraamde waarde per jaar, op historische gegevens, is +/- € 160.000 per jaar.
Interne Kennung: KQBD/05112025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de optie om de overeenkomst eenzijdig te verlengen.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: KQBD/05112025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 37000000 Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: