2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝSTAVBA ZTV PRO LOKALITU Z4 A Z5 VE VESELÍ U PŘELOUČE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě nové komunikace ve větvi A a stavební úpravy místní komunikace ve větvi B v obci Veselí, vedoucí k nové zástavbě rodinných domů v celkové délce 344,32m. Komunikace v režimu „Obytná zóna“ je navržena obousměrná v základní šíři 5,5m mezi obrubami ve větvi A a ve větvi B v šíři 3,5m. Komunikace jsou navrženy jako oboustranně průjezdné. Mimo obytnou zónu je komunikace navržena s volnou šířkou mezi obrubami 3,5m, která pozvolně navazuje na stávající šíři místní komunikace. Vjezd do obytné zóny je navržen přes dlouhý zpomalovací práh. V obytné zóně je navrženo 12 parkovacích míst, z nichž jedno je pro ZTP. Součástí projektu je také nově navržený vodovodní a plynovodní řád a nové veřejné osvětlení. Specifikace jednotlivých částí díla (objektů) je uvedena níže, podrobnosti jsou pak uvedeny v projektové dokumentaci, která je jako příloha nedílnou součástí této zadávací dokumentace: Objekty pozemních komunikací SO 101 … Doprava Vodohospodářské objekty SO 341 … Vodovod Elektro a sdělovací objekty SO 431 … Veřejné osvětlení Objekty trubních vedení SO 521 … Plynovod
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1 Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě nové komunikace ve větvi A a stavební úpravy místní komunikace ve větvi B v obci Veselí, vedoucí k nové zástavbě rodinných domů v celkové délce 344,32m. Komunikace v režimu „Obytná zóna“ je navržena obousměrná v základní šíři 5,5m mezi obrubami ve větvi A a ve větvi B v šíři 3,5m. Komunikace jsou navrženy jako oboustranně průjezdné. Mimo obytnou zónu je komunikace navržena s volnou šířkou mezi obrubami 3,5m, která pozvolně navazuje na stávající šíři místní komunikace. Vjezd do obytné zóny je navržen přes dlouhý zpomalovací práh. V obytné zóně je navrženo 12 parkovacích míst, z nichž jedno je pro ZTP. Součástí projektu je také nově navržený vodovodní a plynovodní řád a nové veřejné osvětlení. 1.2 Specifikace jednotlivých částí díla (objektů) je uvedena níže, podrobnosti jsou pak uvedeny v projektové dokumentaci, která je jako příloha nedílnou součástí této zadávací dokumentace: Objekty pozemních komunikací SO 101 … Doprava Vodohospodářské objekty SO 341 … Vodovod Elektro a sdělovací objekty SO 431 … Veřejné osvětlení Objekty trubních vedení SO 521 … Plynovod