835899-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Kraśnik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Kraśnik
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Kraśnik”. 2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Kraśnik i ich zagospodarowania, utworzenie najpóźniej do dnia 31.01.2026 r. oraz utrzymanie i obsługa 2 punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie miasta Kraśnik wraz z zagospodarowaniem zebranych odpadów komunalnych oraz usunięcie do 120 Mg odpadów pochodzących z uprzątnięcia dzikich wysypisk znajdujących się na terenie miasta Kraśnik. Przedmiot zamówienia obejmuje również wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w urządzenia do gromadzenia odpadów (pojemniki, worki dla właścicieli nieruchomości jednorodzinnych) najpóźniej 7 dni przed pierwszym planowanym terminem odbioru odpadów, wynikającym z zaakceptowanego harmonogramu odbioru odpadów. Pojemniki po zakończeniu trwania umowy pozostają własnością miasta Kraśnik (pojemniki należy pozostawić na terenie nieruchomości, z których były odbierane odpady podczas ostatniego odbioru). 3. Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z obowiązującymi w czasie trwania umowy przepisami, w tym: Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Kraśnik, aktualnymi przepisami prawa oraz umowy, której wzór stanowi załącznik nr 11 do SWZ. 4. Szacowana liczba obsługiwanych mieszkańców zamieszkałych na terenie miasta Kraśnik to 24 000 mieszkańców (dane wg. złożonych deklaracji). 5. Przewidywana liczba zamieszkałych nieruchomości jednorodzinnych to 3 100. 6. Przewidywana liczba miejsc usytuowania altanek śmietnikowych dla właścicieli nieruchomości wielolokalowych wynosi 120. Liczba miejsc usytuowania altanek śmietnikowych może ulec zmianie max. o 5 szt.. 7. Szacowana liczba miejsc usytuowania pojemników na przeterminowane leki wynosi 6. Liczba miejsc usytuowania pojemników na przeterminowane leki może ulec zmianie max. o 2 szt.. 8. Zamawiający szacuje, że z terenu miasta Kraśnik zostanie odebranych i zebranych (PSZOK) ok. 17 000 Mg odpadów w czasie trwania umowy, z czego: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 7 520 Mg, 2) odpady zielone z utrzymania terenów zielonych przy nieruchomości – 1600 Mg, 3) frakcje: papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło – 3 000 Mg, 4) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – 60 Mg, 5) odpady wielkogabarytowe – 800 Mg, 6) odpady budowlane i rozbiórkowe pochodzące z gospodarstw domowych – 1200 Mg, 7) odpady kuchenne ulegające biodegradacji – 2 200 Mg, 8) popiół – 240 Mg, 9) odzież i tekstylia – 80 Mg, 10) pozostałe selektywnie zebrane – 300 Mg. Wskazana ilość odpadów może ulec zmianie dotyczy to również ilości odpadów w ramach poszczególnych frakcji. Jest to szacunkowa ilość wyliczona na podstawie danych z roku 2024. Zamawiający określa łączną ilość odpadów do odebrania i zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia na poziomie minimalnym wynoszącym 10 000 Mg. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung526427-2025
Interne KennungZP.271.1.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001