835966-2025 - Ergebnis
Niederlande – Kombiwagen und Limousinen – Leasedienst wagenpark - Geel kenteken
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeasedienst wagenpark - Geel kenteken
BeschreibungHet sluiten van een raamovereenkomst met twee opdrachtnemers voor de leasedienst m.b.t. Geel kenteken, zodat IBN vanaf 1 januari 2026 opnieuw op een rechtmatige en doelmatige wijze de leasediensten voor het wagenpark Geel kenteken af kan nemen. 114 voertuigen met geel kenteken
Interne KennungEU.202507.03/NN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34111000 Kombiwagen und Limousinen
5. Los
LosLOT-0000
TitelVoertuigen met geel kenteken
BeschreibungHet betreft één integrale Opdracht. Inschrijvers dienen in te schrijven op de volledige Opdracht omdat het gaat om een full operational lease aangevuld met Turn-key dienstverlening. In de huidige markt is het gangbaar dat de dienstverlening zoals uitgevraagd in onderhavige Opdracht wordt verzorgd door één partij. Gezien de omvang en inhoud van deze aanbesteding leidt een onderverdeling in percelen tot minder effectiviteit en efficiency. Daarnaast is er geen sprake van een samenvoeging van meerdere opdrachten dat tevens een uitvraag zonder perceelindeling rechtvaardigt ex. Art. 1.16 Aw 2012.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Optionen
Beschreibung der OptionenIBN is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten met een looptijd van drie (3) jaar en 8 (acht) maanden, vanaf 1 januari 2026 tot en met 31 augustus 2029. Hierna heeft IBN het recht de Raamovereenkomst maximaal vier (4) maal te verlengen met een periode van telkens maximaal één (1) jaar. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst is zeven (7) jaar en acht (8) maanden. Hierna eindigt de Raamovereenkomst van rechtswege.
835966-2025 - Resultaat
Nederland – Auto's: stationcars en sedans – Leasedienst wagenpark - Geel kenteken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EU.202507.03/NN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34111000 Auto's: stationcars en sedans
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Voertuigen met geel kenteken
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
Opties: