836019-2025 - Ergebnis
Niederlande – Haftpflichtversicherungen – Aansprakelijkheids- en Goed werkgeverschapsverzekering gemeente Smallingerland
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAansprakelijkheids- en Goed werkgeverschapsverzekering gemeente Smallingerland
BeschreibungDe gemeente Smallingerland wenst een Aansprakelijkheids- en een Goed werkgeverschapsverzekering af te sluiten. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelAVG (+ GWV) t.b.v. de gemeente Smallingerland
BeschreibungDe gemeente Smallingerland wenst een Aansprakelijkheidsverzekering voor Gemeenten (AVG) en een Goed werkgeverschapsverzekering (GWV) af te sluiten. .
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenMet wederzijde optie tot (stilzwijgende) verlenging voor drie maal 12 maanden.