See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Krasnystaw w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na: 1.1 Odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasnystaw z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. 1.2 Zapewnienie mieszkańcom Gminy worków na zmieszane odpady komunalne. 1.3 Zapewnienie mieszkańcom Gminy worków na odpady segregowane. 1.4 Transport odpadów do instalacji komunalnej.
Interne Kennung: IZF.271.14.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na: 1.1 Odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasnystaw z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. 1.2 Zapewnienie mieszkańcom Gminy worków na zmieszane odpady komunalne. 1.3 Zapewnienie mieszkańcom Gminy worków na odpady segregowane. 1.4 Transport odpadów do instalacji komunalnej. Szczegółowy zakres i opis usług będących przedmiotem umowy zawarty jest w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 2, który to stanowi integralną część umowy Planowane ilości odpadów objętych zamówieniem tj. 1316,04 Mg (bez prawa opcji) oraz 1 616,04 Mg z uwzględnieniem prawa opcji.
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Menge: 1 333,89 Tonnen