836104-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – DNS pro dodávky masa, masných výrobků přípravků z ryb a produktů živočišné výroby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS pro dodávky masa, masných výrobků přípravků z ryb a produktů živočišné výroby
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS. Předmětem nákupu v dílčích veřejných zakázkách zadávaných v DNS vše, co lze zahrnout pod kódy: 15100000-9 Živočišné produkty, maso a masné výrobky 15200000-0 Přípravky a konzervy z ryb Zadavatel uvádí, že přesná specifikace předmětu plnění v dílčích zakázkách DNS bude uvedena vždy ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona anebo v oznámení o zadání zakázky výběrem z katalogu ve smyslu § 215 odst. 4 písm. b) zákona.
Interne KennungDNS01
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení DNS
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
5. Los
LosLOT-0001