See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace vozového parku - přístroje (2. vyhlášení)
Beschreibung: Jedná se o druhé vyhlášení částí 3 a 5 VZ Modernizace vozového parku - přístroje. Předmětem této VZ je dodávka přístrojového vybavení pro zadavatele. V části 3 bude dodáno 18 ks transportních plicních ventilátorů pro vozy RZP a v části 5 bude dodáno 7 ks přístrojů pro mechanickou nepřímou srdeční masáž. Smlouva bude uzavřena na dobu určitou s dodací lhůtou rozdělenou na 2 dodávky dle tabulky v čl. 2.4 Zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 572206-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 3 – Transportní plicní ventilátory pro vozy RZP
Beschreibung: Jedná se o druhé vyhlášení částí 3 VZ Modernizace vozového parku - přístroje. Předmětem této VZ je dodávka přístrojového vybavení pro zadavatele. V části 3 bude dodáno 18 ks transportních plicních ventilátorů pro vozy RZP. Smlouva bude uzavřena na dobu určitou s dodací lhůtou rozdělenou na 2 dodávky dle tabulky v čl. 2.4 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje: a) prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa nebo válečný konflikt. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění; b) změnu kupní ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech; c) prodloužení předpokládané doby dodání, pokud dojde k průtahům v zadávacím řízení. Stanovená dodací lhůta ve dnech zůstane zachována; d) limitaci nabídkové ceny v souladu se čl. 6.2; Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje: nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně; V případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle § 100 odst. 2 ZZVZ k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.
Los: LOT-0002
Titel: Část 5 – Přístroje pro mechanickou nepřímou srdeční masáž
Beschreibung: Jedná se o druhé vyhlášení částí 3 VZ Modernizace vozového parku - přístroje. Předmětem této VZ je dodávka přístrojového vybavení pro zadavatele. V části 5 bude dodáno 7 ks přístrojů pro mechanickou nepřímou srdeční masáž. Smlouva bude uzavřena na dobu určitou s dodací lhůtou rozdělenou na 2 dodávky dle tabulky v čl. 2.4 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen