836186-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezial-Arbeitskleidung – Dostawa odzieży łukoochronnej letniej i zimowej dla ENEA Operator sp. z o.o. – 4 zadania:
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odzieży łukoochronnej letniej i zimowej dla ENEA Operator sp. z o.o. – 4 zadania:
BeschreibungDostawa odzieży łukoochronnej letniej i zimowej dla ENEA Operator sp. z o.o. – 4 zadania: Zadanie nr 1: Odzież łukoochronna letnia ENEA Operator sp. z o.o., Zadanie nr 2: Odzież łukooochronna zimowa ENEA Operator sp. z o.o., Zadanie nr 3: Odzież łukoochronna letnia Enea Serwis sp. z o.o., Zadanie nr 4: Odzież łukoochronna zimowa Enea Serwis sp. z o.o. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ i załącznikach zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl.
Interne KennungRPUZ/P/516/2025/DB/BO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
LosLOT-0000
TitelOdzież łukoochronna letnia ENEA Operator sp. z o.o. - zadanie 1
BeschreibungZadanie nr 1: Odzież łukoochronna letnia ENEA Operator sp. z o.o.. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl
Interne KennungRPUZ/P/516/2025/DB/BO_zad_1
Haupteinstufung (cpv): 18300000 Kleidung
LosLOT-0002
TitelOdzież łukoochronna zimowa ENEA Operator sp. z o.o. - zadanie 2
BeschreibungZadanie nr 2: Odzież łukoochronna zimowa ENEA Operator sp. z o.o.. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl
Interne KennungRPUZ/P/516/2025/DB/BO_zad_2
LosLOT-0003
TitelOdzież łukoochronna letnia ENEA Serwis sp. z o.o. - zadanie 3
BeschreibungZadanie nr 3: Odzież łukoochronna letnia ENEA Serwis sp. z o.o.. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl
Interne KennungRPUZ/P/516/2025/DB/BO_zad_3
LosLOT-0004
TitelOdzież łukoochronna zimowa ENEA Serwis sp. z o.o. sp. z o.o. - zadanie 4
BeschreibungZadanie nr 4: Odzież łukoochronna zimowa ENEA Serwis sp. z o.o.. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ, zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl
Interne KennungRPUZ/P/516/2025/DB/BO_zad_4