See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy rękawic diagnostycznych oraz chirurgicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy rękawic diagnostycznych oraz chirurgicznych według poniższych części: ZADANIE 1, ZADANIE 2, ZADANIE 3, ZADANIE 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu
Vorherige Bekanntmachung: 595396-2025
Interne Kennung: EZ/592/408/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Rękawice foliowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic foliowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wskazany i opisany w "Formularzu cenowym" (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W ogłoszeniu podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji".
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI - Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w przypadkach uzasadnionych koniecznością zabezpieczenia w okresie obowiązywania umowy niemożliwych do przewidzenia wcześniej potrzeb Zamawiającego wynikających ze zwiększonego zużycia wyrobów niż przewidywana, dotyczących dostaw przedmiotu zamówienia opisanego w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). Realizując prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości zamówienia podstawowego dostarczanych wyspecyfikowanych wyrobów wykazanych w „Formularzu cenowym”, który w przypadku wyboru oferty najkorzystniejszej stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy, w zakresie docelowej nieprzekraczającej ilości objętej prawem opcji wskazanej w „Formularzu cenowym”, z zachowaniem cen i warunków zamówienia podstawowego zawartych w SWZ, w tym w szczególności we wzorze umowy, stanowiącą jej integralną część. Zgodnie z powyższym wartością prawa opcji będzie iloczyn ilości objętych prawem opcji wskazanych w „Formularzu cenowym” i cen. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji po całkowitym zrealizowaniu ilości wyspecyfikowanych w zamówieniu podstawowym SWZ przez cały okres obowiązywania umowy. Prawo opcji zostało uwzględnione we wzorze umowy, stanowiącym integralną część SWZ
Los: LOT-0005
Titel: 2.Rękawice diagnostyczne niejałowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych niejałowych, nitrylowych, bezpudrowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wskazany i opisany w "Formularzu cenowym" (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W ogłoszeniu podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji".
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0006
Titel: 3.Rękawice chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są rękawice chirurgiczne, różne rodzaje: bezpudrowe, pudrowane, ortopedyczne i neoprenowe bezlateksowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wskazany i opisany w "Formularzu cenowym" (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W ogłoszeniu podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji".
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0007
Titel: 4.Rękawice foliowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są rękawice foliowe, sterylne, bezlateksowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wskazany i opisany w "Formularzu cenowym" (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W ogłoszeniu podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji".
Interne Kennung: Zadanie 4