2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwaśny węglan sodu
Beschreibung: Kwaśny węglan sodu (dodatek do paszy dla zwierząt) w ilości 3000 kg, (w workach 25 - 30 kg), magazyn Wytwórnia Pasz w Robczysku - ZD Pawłowice. Masa całkowita palety z workami - max.1000 kg. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung: 285/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313310 Natriumkarbonat
5. Los
Los: LOT-0001