83623-2025 - Ergebnis
Niederlande – Bibliothekensoftwarepaket – Collectiebeheersysteem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectiebeheersysteem
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van één Opdrachtnemer/Samenwerkingsverband die een SaaS-collectiebeheersysteem levert, implementeert (inclusief conversie), host en onderhoudt. Overeenkomst voor de duur van vier jaar, met daarna driemaal de mogelijkheid om deze met twee jaar te verlengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48160000 Bibliothekensoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van één Opdrachtnemer/Samenwerkingsverband die een SaaS-collectiebeheersysteem levert, implementeert (inclusief conversie), host en onderhoudt.
Interne Kennung: 1