83623-2026 - Wettbewerb
Polen – Postbeförderung auf der Straße – Usługa G - realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód w zakresie 3 (trzech) części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa G - realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód w zakresie 3 (trzech) części.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług G - realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód w zakresie 3 (trzech) części: Część nr 1 Usługa G - 817834_817906 Wrocław-Świdnica-Wrocław Wrocław-Brzeg-Wrocław, Część nr 2 Usługa G - 817826 Wrocław-Głogów-Środa Śląska-Wrocław, Część nr 3 Usługa G - 817845 Wrocław- Dzierżoniów-Bielawa; Bielawa-Dzierżoniów -Wrocław, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zasady wykonywania zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungBZ.26.682.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt. 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środka komunikacji elektronicznej - Platformy MarketPlanet (zwanej dalej „Platformą”) pod adresem: https://poczta-polska.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa G - realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - 817834_817906 Wrocław-Świdnica-Wrocław Wrocław-Brzeg-Wrocław
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi G - 817834_817906 Wrocław-Świdnica-Wrocław Wrocław-Brzeg-Wrocław Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ. Zasady wykonywania zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż: Dla części 1 - 817834_817906 Wrocław-Świdnica-Wrocław Wrocław-Brzeg-Wrocław 7 668 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 58 788 km; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż: Dla części 1 - 817834_817906 Wrocław-Świdnica-Wrocław Wrocław-Brzeg-Wrocław 7 668 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 43 452 km;
LosLOT-0002
TitelUsługa G -realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód- 817826 Wrocław-Głogów-Środa Śląska-Wrocław.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług G 817826 Wrocław-Głogów-Środa Śląska-Wrocław. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ. Zasady wykonywania zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż: Dla części 2 – 817826 Wrocław-Głogów-Środa Śląska-Wrocław – 7 881 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 61 557 km; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż: Dla części 2 – 817826 Wrocław-Głogów-Środa Śląska-Wrocław – 7 881 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 45 795 km;
LosLOT-0003
TitelUsługa G realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - 817845 Wrocław- Dzierżoniów-Bielawa; Bielawa-Dzierżoniów -Wrocław
BeschreibungUsługa G, 817845 Wrocław- Dzierżoniów-Bielawa; Bielawa-Dzierżoniów -Wrocław Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ. Zasady wykonywania zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1)jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w ust. 3 projektu umowy, o nie więcej niż: Dla części 3 – 817845 Wrocław- Dzierżoniów-Bielawa; Bielawa-Dzierżoniów -Wrocław 6 390 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 36 210 km; 2)jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w ust. 3 projektu umowy o nie więcej niż: Dla części 3 – 817845 Wrocław- Dzierżoniów-Bielawa; Bielawa-Dzierżoniów -Wrocław 6 390 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 23 430 km;