See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke consultancy-opdracht voor een projectingenieur met een generalistisch of multidisciplinair technisch profiel
Beschreibung: Tijdelijke consultancy-opdracht voor een projectingenieur met een generalistisch of multidisciplinair technisch profiel
Interne Kennung: ISVAG - 2025/163
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Voor de rechtvaardiging wordt verwezen naar de rechtvaardiging opgenomen vooraan in het bijzonder bestek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ISVAG - 2025/163 - 1
Interne Kennung: 1