836407-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – DAS Devices SIVON
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Devices SIVON
Beschreibung: SIVON stelt een DAS in ten behoeve van toekomstige leveringen van devices bijbehorende dienstverlening en producten, conform de productspecificaties zoals uitgevraagd in een Offerteuitvraag. Deze DAS bestaat uit 1 categorie: Devices. Dit DAS dient als vervanging voor het DAS wat SIVON eerder heeft ingesteld ten behoeve van de inkoop van devices (DAS Devices 2.0, Mercell nummer T128098). In verband met wijzigingen in het gehanteerde aanbestedingsplatform en optimalisaties in de voorwaarden horend bij het DAS wordt deze opnieuw ingesteld. De verwachte afname per jaar is 25.000 stuks devices. De jaarlijkse opdrachtwaarde wordt daarbij begroot op ca. € 12 mln. exclusief BTW.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Instellingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Devices SIVON
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie Instellingsleidraad.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30237200 Computer accessories
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1