See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZM na diagnostické a intervenční výkony „B“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro Ústřední vojenskou nemocnici – Vojenskou fakultní nemocnici Praha v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami. Součástí plnění VZ je i zajištění dodavatelského skladu v sídle zadavatele.
Interne Kennung: 25213/2025-ÚVN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Diagnostický vodič 2
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/10
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pro případ, že v průběhu plnění této veřejné zakázky dojde k předčasnému ukončení kupní smlouvy z důvodů stanovených v příslušné smlouvě, je zadavatel oprávněn v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ, uzavřít kupní smlouvu s dalším účastníkem v pořadí, a to za splnění všech podmínek stanovených ve smlouvách, které tvoří Přílohy č. 3.1 až 3.20 zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu rozsahu budoucího smluvně zajištěného závazku v podobě práva odebrat v závislosti na počtu a skladbě pacientů nižší nebo naopak vyšší množství zboží oproti množství stanovenému kvalifikovaným odhadem a deklarovanému v této zadávací dokumentaci. Výhradu změny rozsahu dodávek pro případ vyššího odběru zboží zadavatel limituje tak, že takový odběr je možný pouze do výše 30 % hodnoty každé části veřejné zakázky. Výše předpokládané hodnoty veřejné zakázky vč. vyhrazené změny závazku je uvedena v zadávací dokumentaci.
Los: LOT-0007
Titel: Diagnostický katétr 2
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/7
Los: LOT-0018
Titel: Diagnostický vodič 10
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/18
Los: LOT-0019
Titel: Dilatátor
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/19
Los: LOT-0020
Titel: Rotátor
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/20
Los: LOT-0021
Titel: Zavaděč pro vodič
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/21
Los: LOT-0002
Titel: Zařízení k uzavírání cév do velikosti 6F a 8F
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/2
Los: LOT-0016
Titel: Diagnostický vodič 8
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/16
Los: LOT-0015
Los: LOT-0014
Titel: Diagnostický vodič 6
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/14
Los: LOT-0013
Titel: Diagnostický vodič 5
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/13
Los: LOT-0012
Titel: Diagnostický vodič 4
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/12
Los: LOT-0011
Titel: Diagnostický vodič 3
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/11
Los: LOT-0001
Titel: Zařízení k uzavírání cév do velikosti 7F
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/1
Los: LOT-0009
Titel: Diagnostický vodič 1
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/9
Los: LOT-0008
Titel: Diagnostický katétr 3
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/8
Los: LOT-0017
Titel: Diagnostický vodič 9
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/17
Los: LOT-0006
Titel: Diagnostický katétr 1
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/6
Los: LOT-0005
Titel: Aortální stentgraft
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/5
Los: LOT-0004
Titel: Port 2
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/4
Los: LOT-0003
Titel: Port 1
Interne Kennung: 25214/2025-ÚVN/3