836448-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrzeuge für Abfall und Abwasser – Multifunkční svozové vozidlo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMultifunkční svozové vozidlo
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení 1 ks multifunkčního svozového vozidla s lisovací nástavbou, automatickým vyklápěčem a hydraulickým jeřábem. Vozidlo musí být nové, nepoužité a plně funkční. Součástí předmětu veřejné zakázky je i vyzkoušení a uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy a doprava na místo určení, tj. místo realizace uvedené výše.
Interne KennungMultifunkční svozové vozidlo
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001