2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do badań w immunologii transfuzjologicznej mikrometodą kolumnową wraz z dzierżawą automatycznych analizatorów
Beschreibung: 1. Zamówienie publiczne obejmuje: 1) dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do badań w immunologii transfuzjologicznej mikrometodą kolumnową wykonywanych u dawców krwi wraz z dzierżawą automatycznego analizatora back-up; 2) dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do badań w immunologii transfuzjologicznej mikrometodą kolumnową wykonywanych w Pracowni Badań Konsultacyjnych i Immunopatologii Ciąży wraz z dzierżawą automatycznego analizatora.
Interne Kennung: ZP/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zamówienie publiczne obejmuje: 1) dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do badań w immunologii transfuzjologicznej mikrometodą kolumnową wykonywanych u dawców krwi wraz z dzierżawą automatycznego analizatora back-up; 2) dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do badań w immunologii transfuzjologicznej mikrometodą kolumnową wykonywanych w Pracowni Badań Konsultacyjnych i Immunop
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte