See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania do zarządzania testami wraz z wdrożeniem, utrzymaniem i pracami dodatkowymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozwiązania informatycznego (systemu) klasy Platforma do zarządzania testami odbiorowymi wraz z licencjami i wsparciem producenta do nich, wdrożeniem i utrzymaniem oraz rozwojem. System ma być narzędziem informatycznym służącym do wsparcia procesów odbiorczych dla aplikacji/systemów wdrażanych i rozwijanych w GK PGE. Jego głównym celem jest uzyskiwanie, dla każdego z obsługiwanych projektów, formalnego potwierdzenia, że dostarczone aplikacje/systemy są zgodne z wymaganiami oraz, że spełniaja kryteria jakościowe. 2. Szczegółowe warunki realizacji oraz Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 736638-2025
Interne Kennung: POST/PGE/SYS/DZ/00251/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe aspekty procedury zawarte są w SWZ dostępnym pod adresem https://swpp2.gkpge.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozwiązania informatycznego (systemu) klasy Platforma do zarządzania testami odbiorowymi wraz z licencjami i wsparciem producenta do nich, wdrożeniem i utrzymaniem oraz rozwojem. System ma być narzędziem informatycznym służącym do wsparcia procesów odbiorczych dla aplikacji/systemów wdrażanych i rozwijanych w GK PGE. Jego głównym celem jest uzyskiwanie, dla każdego z obsługiwanych projektów, formalnego potwierdzenia, że dostarczone aplikacje/systemy są zgodne z wymaganiami oraz, że spełniają kryteria jakościowe.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, dalej „Opcja”, polegającego na: 1 możliwości zlecania prac dodatkowych (pkt 14 Projektowanych postanowień umowy); 2 możliwości zakupu infrastruktury niezbędnej do realizacji wdrożenia (pkt 15 Projektowanych postanowień umowy). Szczegóły dotyczące Opcji zostały opisane w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ - dostępne po adresem https://swpp2.gkpge.pl.