See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw - benzyny bezołowiowej oraz oleju napędowego zwanych też dalej „paliwami” rozliczanych w systemie bezgotówkowym do samochodów będących własnością Transportowego Dozoru Technicznego, zwanego dalej TDT, na stacjach paliw na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a w szczególności w miejscach, w których Zamawiający posiada Oddziały Terenowe TDT i Zespoły Inspektorów TDT tj.: Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Białystok, Kielce, Rzeszów, Bydgoszcz, Olsztyn. 2. Zamawiający określa łączne szacunkowe zapotrzebowanie na paliwa w następującej ilości: - 72 000 litrów oleju napędowego (ON z oznaczeniem B7); - 460 920 litrów benzyny (bezołowiowa Pb95 z oznaczeniem E5). 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 664346-2025
Interne Kennung: P.260.25.2025.P2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp); 2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001