See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud Mini- en Rioolgemalen (incl. De Kaag)
Beschreibung: De opdracht betreft het preventief en correctief onderhoud van rioolgemalen, drukriolering en minigemalen (inclusief bergbezinkvoorzieningen) binnen de gemeenten Lisse en Teylingen. Onder de scope vallen ook de installaties op De Kaag (gemeente Teylingen). In totaal gaat het om circa 750 installaties, waarvan een groot deel op particulier terrein ligt. Naast onderhoud omvat de opdracht ook reiniging, een 24/7 storingsdienst en administratieve verwerking in het gemeentelijke beheersysteem XDM. Zie inkoopdocument
Interne Kennung: HLT LIS/TEY 202412 PRJ-2400331
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar, van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2027. De gemeente heeft de mogelijkheid om de overeenkomst eenmaal eenzijdig met twee jaar te verlengen. • Verlengingsoptie: 1 januari 2028 t/m 31 december 2029