2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire Supplies
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van sanitaire supplies en bijbehorende verbruiksartikelen aan de locaties van Stichting ArtEZ zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal vierentwintig (24) maanden