836906-2025 - Ergebnis
Niederlande – Bauarbeiten – Europees niet-openbare aanbesteding: Nieuwbouw Kindcentrum Willibrordus te Esch Uitvoerende werkzaamheden - Bouwkundig
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropees niet-openbare aanbesteding: Nieuwbouw Kindcentrum Willibrordus te Esch Uitvoerende werkzaamheden - Bouwkundig
BeschreibungCadans Primair en Gemeente Boxtel (gezamenlijke Opdrachtgevers) zijn voornemens om vervangende nieuwbouw te realiseren voor kindcentrum Willibrordus te Esch. Hierin worden gehuisvest Basisonderwijs Willibrordus, Kinderopvang (Kinderopvang Stichting Berenhuis), een voorziening voor de bibliotheek en een gymlokaal. Deze aanbesteding betreft de bouwkundige werkzaamheden ten behoeve van de realisatie van dit project. De totale oppervlakte zal circa 1850 m² BVO bedragen.
Interne KennungWE 25-01 Bk
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBouwkundige werkzaamheden
Interne Kennung1
836906-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: WE 25-01 Bk
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouwkundige werkzaamheden
Interne identificatiecode: 1