See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji oprogramowania Microsoft 365 E5 wraz z aplikacją Microsoft Teams lub równoważnych dla Ministerstwa Zdrowia
Beschreibung: 1. Działając w imieniu i na rzecz Ministerstwa Zdrowia, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, Centrum e-Zdrowia z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-184) ul. Stanisława Dubois 5A ogłasza postępowanie na zamówienie publiczne, którego przedmiotem jest zakup licencji oprogramowania Microsoft 365 E5 wraz z aplikacją Microsoft Teams lub równoważnych dla Ministerstwa Zdrowia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 666501-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.213.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji oprogramowania Microsoft 365 E5 wraz z aplikacją Microsoft Teams lub równoważnych dla Ministerstwa Zdrowia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp, polegającej na zleceniu dostawy dodatkowych licencji o wartości 10% wartości zamówienia podstawowego, tj. 98 sztuk licencji.