837090-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie. Zamówienie zostało podzielone na 30 części i polega na świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (Wykaz sprzętu) oraz Załącznik nr 7 do SWZ (projekty umów) – w zależności od części zamówienia).
Interne KennungZP.33.JW.2025-Serwis sprzętu-UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1 Sprzęt firmy MINDRAY
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (Wykaz sprzętu) oraz Załącznik nr 7 do SWZ (projekty umów) – w zależności od części zamówienia).
Interne Kennungczęść 1 Sprzęt firmy MINDRAY
LosLOT-0002
Titelczęść 2 Sprzęt firmy BK Medical
Interne Kennungczęść 2 Sprzęt firmy BK Medical
LosLOT-0003
Titelczęść 3 Sprzęt firmy Huntleight Healthcare
Interne Kennungczęść 3 Sprzęt firmy Huntleight Healthcare
LosLOT-0004
Titelczęść 4 Sprzęt firmy Respiracare
Interne Kennungczęść 4 Sprzęt firmy Respiracare
LosLOT-0005
Titelczęść 5 Sprzęt firmy TRUMPF
Interne Kennungczęść 5 Sprzęt firmy TRUMPF
LosLOT-0006
Titelczęść 6 Sprzęt firmy Infimed
Interne Kennungczęść 6 Sprzęt firmy Infimed
LosLOT-0007
Titelczęść 7 Sprzęt firmy HemoCue
Interne Kennungczęść 7 Sprzęt firmy HemoCue
LosLOT-0008
Titelczęść 8 Sprzęt firmy Midmark
Interne Kennungczęść 8 Sprzęt firmy Midmark
LosLOT-0009
Titelczęść 9 Sprzęt firmy CARINA MEDICAL
Interne Kennungczęść 9 Sprzęt firmy CARINA MEDICAL
LosLOT-0010
Titelczęść 10 Sprzęt firmy Medela
Interne Kennungczęść 10 Sprzęt firmy Medela
LosLOT-0011
Titelczęść 11 Sprzęt firmy Mindray
Interne Kennungczęść 11 Sprzęt firmy Mindray
LosLOT-0012
Titelczęść 12 Sprzęt firmy Flight Medical
Interne Kennungczęść 12 Sprzęt firmy Flight Medical
LosLOT-0013
Titelczęść 13 Kardiomonitory GE
Interne Kennungczęść 13 Kardiomonitory GE
LosLOT-0014
Titelczęść 14 Sprzęt firmy COMEN
Interne Kennungczęść 14 Sprzęt firmy COMEN
LosLOT-0015
Titelczęść 15 Sprzęt firmy Integra
Interne Kennungczęść 15 Sprzęt firmy Integra
LosLOT-0016
Titelczęść 16 Sprzęt firmy ZIMMER
Interne Kennungczęść 16 Sprzęt firmy ZIMMER
LosLOT-0017
Titelczęść 17 Sprzęt firmy OAK Medical Services
Interne Kennungczęść 17 Sprzęt firmy OAK Medical Services
LosLOT-0018
Titelczęść 18 Sprzęt firmy ARJO
Interne Kennungczęść 18 Sprzęt firmy ARJO
LosLOT-0019
Titelczęść 19 Regeneracja światłowodów i optyk
Interne Kennungczęść 19 Regeneracja światłowodów i optyk
LosLOT-0020
Titelczęść 20 Mieszadła i sumatory hematologiczne
Interne Kennungczęść 20 Mieszadła i sumatory hematologiczne
LosLOT-0021
Titelczęść 21 Aparaty do Hemodializ Fresenius
Interne Kennungczęść 21 Aparaty do Hemodializ Fresenius
LosLOT-0022
Titelczęść 22 Sprzęt firmy Istanbul Medikal
Interne Kennungczęść 22 Sprzęt firmy Istanbul Medikal
LosLOT-0023
Titelczęść 23 Sprzęt firmy Oto Reed
Interne Kennungczęść 23 Sprzęt firmy Oto Reed
LosLOT-0024
Titelczęść 24 Sprzęt firmy Phlebo Press
Interne Kennungczęść 24 Sprzęt firmy Phlebo Press
LosLOT-0025
Titelczęść 25 Sprzęt firmy ENDO TECHNIK
Interne Kennungczęść 25 Sprzęt firmy ENDO TECHNIK
LosLOT-0026
Titelczęść 26 Sprzęt firmy CryoFlex Poland
Interne Kennungczęść 26 Sprzęt firmy CryoFlex Poland
LosLOT-0027
Titelczęść 27 Sprzęt firmy SANRAG
Interne Kennungczęść 27 Sprzęt firmy SANRAG
LosLOT-0028
Titelczęść 28 Sprzęt firmy Vyaire
Interne Kennungczęść 28 Sprzęt firmy Vyaire
LosLOT-0029
Titelczęść 29 Sprzęt firmy KLS Martin
Interne Kennungczęść 29 Sprzęt firmy KLS Martin
LosLOT-0030
Titelczęść 30 Sprzęt firmy Intoximeter
Interne Kennungczęść 30 Sprzęt firmy Intoximeter