837099-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Maschinen – Údržba a provoz těžního zařízení jam
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba a provoz těžního zařízení jam
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení díla, spočívající v/ve: a) obsluze těžních zařízení v jámách Darkov 1 a Mír 5, b) obsluze těžního stroje jámy Darkov 1, c) denních a týdenních prohlídkách v jámách Darkov 1 a Mír 5, d) údržbě výztuže a výstroje jam Darkov 1 a Mír 5, tj. demontáž a montáž prvků jámové výstroje jako jsou průvodnice, rozpony, opěrné nosníky, potrubní tahy, signální lanka, rohová vedení, lezní oddělení, brankování, podlahy, pevné a suvné úchyty apod., e) čištění jámového zdiva a výstroje od nečistot (jámy Darkov 1 a Mír 5), f) práci s otevřeným ohněm v jámách Darkov 1 a Mír 5 a s ní souvisejícími činnostmi, g) pracích souvisejících s odstraňováním závažných událostí a nebezpečných stavů na těžních zařízeních v jámách Darkov 1 a Mír 5, h) činnostech vedoucích k zabezpečení bezpečného provozu těžních zařízení jámách Darkov 1 a Mír 5, včetně: i) zpracování potřebné provozní dokumentace, j) vedení předepsané provozní dokumentace dle příslušných ustanovení vyhlášky č. 22/1989 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a bezpečnosti provozu při hornické činnosti a při dobývání nevyhrazených nerostů v podzemí, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Vyhláška č. 22/1989 Sb.“), k) řízení průběhu provozu těžních zařízení v jámách Darkov 1 a Mír 5, l) výkonu technického dozoru, m) zajištění veškerých předepsaných prohlídek a revizí a odevzdání výsledků z těchto prohlídek a revizí objednateli.
Interne Kennung97-KA/2025-NUD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens§ 56 a následující ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531500 Reparatur und Wartung von Derrickkräne, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001