See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup IT vybavení v rámci projektu LERCO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v jejich jednotlivých částech dodávka IT techniky, 3D tiskáren, ručního 3D skeneru a průběžné a opakované dodávky spotřebního materiálu pro 3D tiskárny. Veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí a bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027, projekt „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“, reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých částí veřejné zakázky níže a v zadávací dokumentaci (dále jen "ZD").
Interne Kennung: OŘN-74/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30213000 Personalcomputer, 19520000 Kunststoffprodukte, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: 3D tiskárna anatomické modely
Beschreibung: Předmětem plnění 4. části veřejné zakázky je dodávka 3D tiskárny pro anatomické modely, včetně příslušenství: UV světla, WaterJet. Předmětem plnění jsou rovněž průběžné a opakované dodávky spotřebního materiálu do 3D tiskárny anatomických modelů . Jednotlivé dodávky spotřebního materiálu budou realizovány na základě písemných objednávek, a to dle požadavků a skutečných potřeb zadavatele. VZ bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027, projekt „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“, reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-74/25 - 4. ČÁST
Los: LOT-0005
Titel: Spotřební materiál k 3D tiskárnám
Beschreibung: Předmětem plnění 5. části veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky spotřebního materiálu k 3D tiskárnám. Jednotlivé dodávky spotřebního materiálu budou realizovány na základě písemných objednávek, a to dle požadavků a skutečných potřeb zadavatele. VZ bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027, projekt „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“, reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-74/25 - 5. ČÁST
Los: LOT-0003
Titel: Ruční 3D skener
Beschreibung: Předmětem plnění 3. části veřejné zakázky je dodávka ručního 3D skener. VZ bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027, projekt „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“, reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-74/25 - 3. ČÁST
Los: LOT-0002
Titel: 3D tiskárny a příslušenství
Beschreibung: Předmětem plnění 2. části veřejné zakázky je dodávka 3D tiskáren a příslušenství (3D tiskárna 43l, 3D tiskárna 22l, 3D tiskárna 10l, kompletní filament tiskový systém (3D extruder vláken), drtič filamentů). VZ bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027, projekt „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“, reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-74/25 - 2. ČÁST
Los: LOT-0001
Titel: IT technika
Beschreibung: Předmětem plnění 1. části veřejné zakázky je dodávka IT techniky (web kamera 4K, stativ pro fotoaparát, notebook, sestava PC pro VR, monitor pro VR, VR brýle, externí disk, pulsní oxymetr prstový, chytrý náramek, sestava PC pro NN, monitor pro NN, WiFi router). VZ bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027, projekt „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“, reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-74/25 - 1. ČÁST