2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien gazons
Beschreibung: • Maaien intensief gazon; • Maaien extensief gazon; • Maaien parkeervoorzieningen (gras door steen); • Maaien speeltuin Marktplein Biezelinge; • Bij maaien rondom obstakels en bomen; • Maaien bloembollen; • Afsteken graskanten; • Het treffen van (tijdelijke) eventueel noodzakelijke verkeersmaatregelen, als onderdeel van de te maaien onderdelen. Maaien gazons binnen de gemeente Kapelle.
Interne Kennung: K011260
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor vier jaar, zijnde 23 maart 2026 t/m 31 december 2029, met optie tot twee keer, twee jaar te verlengen, zijnde jaar 2030 - 2031en 2032 - 2033.