837112-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – RD NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/3847 ROZDROJOVICE, UL. NA BŘEZINĚ
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/3847 ROZDROJOVICE, UL. NA BŘEZINĚ
Beschreibung: Předmětem zakázky je oprava silnice III/3847 v intravilánu obce Rozdrojovice – oprava poloviny vozovky; druhá polovina bude opravena v rámci rekonstrukce vodovodních řadů. Silnice III/3847 – oprava povrchu silnice v km 2,210 – 2,470; bude provedeno celoplošné frézování stávajícího povrchu, ložná vrstva z ACL 16+, spojovací postřik, nová obrusná vrstva ACO 11+ v tl. 40 mm, ošetření pracovních spár.
Interne Kennung: 1237/2025/99
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001