2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese aanbestedingsprocedure HR- en cliëntvolgsysteem geïntegreerd met salarisadministratie
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de levering, implementatie en het technisch beheer van een HR- en cliëntvolgsysteem geïntegreerd met salarisadministratie. De beoogde oplossing moet volledig voorzien in de behoefte van Rijnvicus op basis van ‘best practice’ van opdrachtnemer voor (een) Nederlandse SW-organisatie(s). Zie offerteaanvrtaag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1