83716-2025 - Wettbewerb
Polen – Rettungsdienste – Zapewnienie obsługi ratowniczej na kąpieliskach strzeżonych Gminy Rewal, podczas sezonów letnich w latach 2025 – 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapewnienie obsługi ratowniczej na kąpieliskach strzeżonych Gminy Rewal, podczas sezonów letnich w latach 2025 – 2026
BeschreibungWykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu kąpielisk strzeżonych w Gminie Rewal podczas sezonów letnich w latach 2025 – 2026, zapewnieniu obsługi ratowniczej wyznaczonych strzeżonych kąpielisk morskich poprzez zorganizowanie, usytuowanie oraz wyposażenie stanowisk ratowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewnienie wykwalifikowanej kadry ratowniczej oraz nadzoru nad jej pracą, zapewnienie właściwych warunków socjalnych dla kadry ratowniczej, w tym zakwaterowanie i wyżywienie, zapewnienie oznakowania i wyposażenia wyznaczonych obszarów wodnych w sprzęt techniczny, ratunkowy, pomocniczy, urządzenia sygnalizacyjne, ostrzegawcze oraz sprzęt medyczny, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w okresie trwania sezonu kąpielowego: organizację kąpielisk strzeżonych i zapewnienia kadry ratowniczej oraz nadzoru nad jej pracą wraz z zapewnieniem zakwaterowania ratowników, 2) w terminach wskazanych w cz. IV pkt 2: zapewnienie w miejscowościach pełnej obstawy ratowniczej na wybranych stanowiskach (wskazanych przez Zamawiającego), nadzór nad ich pracą wraz z zapewnieniem zakwaterowania ratowników oraz prowadzenie nadzoru ratowniczego na pozostałym terenie w oparciu o patrole z dostępem do samochodu terenowego i sprzętu ratowniczego oraz motorowodnego; szczegółowe wytyczne w tej kwestii zawarte są w załącznikach nr 7a-c do SWZ – Projektach umów do poszczególnych części zamówienia. 3. Wykonawca musi zorganizować kąpieliska oraz zapewnić bezpieczeństwo osób kąpiących się zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Szczegółowe wytyczne w tej kwestii zawarte są w załącznikach nr 7a-c do SWZ – Projektach umów do poszczególnych części zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części:  Część I – Pobierowo-Pustkowo: 13 wież ratowniczych (10 wież Pobierowo – 30 ratowników, 3 wieże Pustkowo – 9 ratowników)  Część II – Trzęsacz-Rewal: 11 wież ratowniczych (3 wieże Trzęsacz – 9 ratowników, 8 wież Rewal – 24 ratowników)  Część III – Niechorze-Pogorzelica: 12 wież ratowniczych (7 wież Niechorze – 21 ratowników, 5 wież Pogorzelica – 15 ratowników) Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia.
Interne KennungZP.271.1.2025.TB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Art. 138 ust. 4. ustawy Pzp: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZapewnienie obsługi ratowniczej na kąpieliskach strzeżonych Gminy Rewal - Pobierowie i Pustkowiu, podczas sezonów letnich w latach 2025 – 2026
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu kąpielisk strzeżonych w Gminie Rewal (w Pobierowie i Pustkowiu) podczas sezonów letnich w latach 2025 – 2026, zapewnieniu obsługi ratowniczej wyznaczonych strzeżonych kąpielisk morskich poprzez zorganizowanie, usytuowanie oraz wyposażenie stanowisk ratowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewnienie wykwalifikowanej kadry ratowniczej oraz nadzoru nad jej pracą, zapewnienie właściwych warunków socjalnych dla kadry ratowniczej, w tym zakwaterowanie i wyżywienie, zapewnienie oznakowania i wyposażenia wyznaczonych obszarów wodnych w sprzęt techniczny, ratunkowy, pomocniczy, urządzenia sygnalizacyjne, ostrzegawcze oraz sprzęt medyczny, zgodnie z obowiązującymi przepisami Część I Pobierowo i Pustkowo: 13 wież ratowniczych (10 wież Pobierowo - 30 ratowników, 3 wieże Pustkowo - 9 ratowników).
Interne KennungZP.271.1.1.2025.TB
LosLOT-0002
TitelZapewnienie obsługi ratowniczej na kąpieliskach strzeżonych Gminy Rewal - w Rewalu i Trzęsaczu, podczas sezonów letnich w latach 2025 – 2026
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu kąpielisk strzeżonych w Gminie Rewal w Rewalu i Trzęsaczu, podczas sezonów letnich w latach 2025 – 2026, zapewnieniu obsługi ratowniczej wyznaczonych strzeżonych kąpielisk morskich poprzez zorganizowanie, usytuowanie oraz wyposażenie stanowisk ratowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewnienie wykwalifikowanej kadry ratowniczej oraz nadzoru nad jej pracą, zapewnienie właściwych warunków socjalnych dla kadry ratowniczej, w tym zakwaterowanie i wyżywienie, zapewnienie oznakowania i wyposażenia wyznaczonych obszarów wodnych w sprzęt techniczny, ratunkowy, pomocniczy, urządzenia sygnalizacyjne, ostrzegawcze oraz sprzęt medyczny, zgodnie z obowiązującymi przepisami Część II – Trzęsacz-Rewal: 11 wież ratowniczych (3 wieże Trzęsacz – 9 ratowników, 8 wież Rewal – 24 ratowników)
Interne KennungZP.271.1.2.2025.TB
LosLOT-0003
TitelZapewnienie obsługi ratowniczej na kąpieliskach strzeżonych Gminy Rewal - w Niechorzu i Pogorzelicy, podczas sezonów letnich w latach 2025 – 2026
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu kąpielisk strzeżonych w Gminie Rewal (W Niechorzu i Pogorzelicy) podczas sezonów letnich w latach 2025 – 2026, zapewnieniu obsługi ratowniczej wyznaczonych strzeżonych kąpielisk morskich poprzez zorganizowanie, usytuowanie oraz wyposażenie stanowisk ratowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewnienie wykwalifikowanej kadry ratowniczej oraz nadzoru nad jej pracą, zapewnienie właściwych warunków socjalnych dla kadry ratowniczej, w tym zakwaterowanie i wyżywienie, zapewnienie oznakowania i wyposażenia wyznaczonych obszarów wodnych w sprzęt techniczny, ratunkowy, pomocniczy, urządzenia sygnalizacyjne, ostrzegawcze oraz sprzęt medyczny, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Część III – Niechorze-Pogorzelica: 12 wież ratowniczych (7 wież Niechorze – 21 ratowników, 5 wież Pogorzelica – 15 ratowników)
Interne KennungZP.271.1.3.2025.TB