See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Ksawerów
Beschreibung: Zadanie nr 1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Ksawerów, wraz z wyposażeniem wszystkich nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych. Zadanie nr 2 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie, gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym na terenie Gminy Ksawerów, wraz z wyposażeniem w odpowiednie pojemniki i kontenery do gromadzenia odpadów. Zadanie nr 3 Odbiór i zagospodarowanie odpadów zebranych w ramach zbiórek objazdowych polegających na przejeździe i załadunku odpadów pochodzących z gospodarstw domowych położonych na terenie Gminy Ksawerów, zgodnie z harmonogramem. Szacunkowa ilość odebranych odpadów: ok. 3 087,78 Mg (aktualizacja szacunkowej ilości nastąpi przed wszczęciem postępowania)
Vorherige Bekanntmachung: 730890-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Ksawerów
Beschreibung: Zadanie nr 1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Ksawerów, wraz z wyposażeniem wszystkich nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych. Zadanie nr 2 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie, gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym na terenie Gminy Ksawerów, wraz z wyposażeniem w odpowiednie pojemniki i kontenery do gromadzenia odpadów. Zadanie nr 3 Odbiór i zagospodarowanie odpadów zebranych w ramach zbiórek objazdowych polegających na przejeździe i załadunku odpadów pochodzących z gospodarstw domowych położonych na terenie Gminy Ksawerów, zgodnie z harmonogramem.
Menge: 3 344,48 Tonnen