8372-2024 - Wettbewerb
Polen – Spezialfahrzeuge – Zakup samochodu specjalnego – asenizacyjnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu specjalnego – asenizacyjnego
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia pn. „Zakup samochodu specjalnego – asenizacyjnego” jest dostawa nowego pojazdu do czyszczenia i udrażniania kanalizacji z odzyskiem wody (z recyklingiem), tj. pojazdu ciężarowego, specjalnego, asenizacyjnego wraz z wyposażeniem dodatkowym - uzupełniającym. Rok produkcji pojazdu: 2022 lub 2023 lub 2024. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - Opis Przedmiotu Zamówienia, który wskazuje jednocześnie minimalne wymagania techniczne, jakie musi spełnić Wykonawca w postępowaniu - stanowiący załącznik nr 3 do SWZ, - Formularz ofertowy - asortymentowy składany przez Wykonawcę wraz z ofertą na potwierdzenie spełniania przez oferowany przedmiot dostawy minimalnych wymagań technicznych, jakie musi spełnić Wykonawca w postępowaniu - stanowiący załącznik nr 6 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy - wzór umowy - stanowiący załącznik nr 5 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
Interne Kennung: BZW.271.1.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 42997100 Maschinen für die Inspektion von Rohrleitungsinnenflächen, 34144410 Schlammsaugwagen, 34144220 Abschleppwagen
5. Los
Los: LOT-0001