See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pesticidenvrij onkruid- en groenbeheer door minawerkers 2025 - 2028
Beschreibung: Pesticidenvrij onkruid- en groenbeheer door minawerkers 2025 - 2028
Interne Kennung: PPP05R-969/5228/2025/304
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/304_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP05R-969/5228/2025/304
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/304_1