2. Verfahren
Verfahren
Titel: MIniudbud af gardiner og solafskærmning til Hærvejshuset
Beschreibung: Aabenraa Kommune har behov for gardiner og solafskærmningsløsninger i forbindelse med renovering og nybyggeri. Hvor der i midten af oktober 2024, hvor huset tages i brug. Huset skal tjene mange forskellige formål, hvorfor der er behov for nogle simple og konkrete gardinløsninger.
Interne Kennung: 24/23421
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39515100 Gardinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39515400 Sichtschutz, 39515410 Stores, 44115810 Vorhangschienen und Vorhänge
5. Los
Los: LOT-0000