See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst herstelling, vervanging en onderhoud sectionale poorten Brandweer zone Kempen
Beschreibung: Plaats van uitvoering: Kazerne Balen: Vredelaan 2, 2490 Balen Kazerne Geel: Stelenseweg 92, 2440 Geel Kazerne Grobbendonk: Vaartkom 3, 2280 Grobbendonk Kazerne Herentals: Oud-Strijderslaan 1, 2200 Herentals Kazerne Herenthout: Itegemsesteenweg 126, 2270 Herenthout Kazerne Mol: Ambachtsstraat 18, 2400 Mol Kazerne Westerlo: de Merodedreef 13, 2260 Westerlo
Interne Kennung: PPP178-452/5095/2025/044-R
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44221240 Garagentore
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst herstelling, vervanging en onderhoud sectionale poorten Brandweer zone Kempen
Interne Kennung: 2025/044-R_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Het is de inschrijver toegestaan om één of meerdere opties in zijn offerte opnemen. Deze opties moeten evenwel duidelijk apart vermeld en gemotiveerd worden. Zij dienen daarenboven te voldoen aan de technische vereisten zoals opgenomen in huidig bestek.)