2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku, odpovědnosti a motorových vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění této části Veřejné zakázky je poskytnutí služeb pojištění dle ZD. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě samostatné části. Pro každou část Veřejné zakázky bude uzavřena samostatná smlouva. Uchazeč může podat nabídku na jednu nebo obě části Veřejné zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na následující části: Část A – Pojištění majetku a odpovědnosti společnosti Silnice LK a.s. Část B – Pojištění motorových vozidel společnosti Silnice LK a.s. Více viz ZD.
Interne Kennung: Z24046
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A – Pojištění majetku a odpovědnosti společnosti Silnice LK a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění této části Veřejné zakázky je poskytnutí následujících služeb pojištění: - Pojištění budov a staveb Předmět pojištění budov a staveb je tvořen souborem objektů ve vlastnictví Zadavatele. - Pojištění věcí movitých, včetně zásob Předmět pojištění movitého majetku, včetně zásob je tvořen souborem movitých věcí a zásob ve vlastnictví Zadavatele a dále souborem věcí cizích, které Zadavatel převzal za účelem opravy, případně je užívá na základě smlouvy. - Pojištění cenností Předmět pojištění cenností je tvořen souborem cenností ve vlastnictví Zadavatele. - Pojištění věcí zaměstnanců Předmět pojištění věcí zaměstnanců je tvořen souborem věcí zaměstnanců odložených na místě určeném zaměstnavatelem (šatna, věšák apod.). - Pojištění strojů Předmět pojištění strojů je tvořen souborem strojů ve vlastnictví Zadavatele a případně strojů užívaných na základě smlouvy, uvedených v příloze č. 7A zadávací dokumentace – Rozsah pojištění část A (list s názvem – „Seznam strojů“). - Pojištění elektroniky Předmět pojištění elektroniky je tvořen souborem elektroniky ve vlastnictví Zadavatele, a případně elektroniky užívané na základě smlouvy, uvedené v příloze č. 7A zadávací dokumentace – Rozsah pojištění část A (list s názvem – „Seznam elektroniky“). - Pojištění skel - Pojištění nákladu - Pojištění odpovědnosti Pojištění odpovědnosti je pojištění odpovědnosti za újmu, kterou způsobí Zadavatel svou činností třetí osobě. Bližší specifikace předmětu plnění části A Veřejné zakázky je uvedena v ZD.
Interne Kennung: Část A – Pojištění majetku a odpovědnosti společnosti Silnice LK a.s.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu ustanovení § 100 odst. 1 ZZVZ změnu závazku ze Smlouvy. Změna závazku ze Smlouvy je vyhrazena s ohledem na povahu předmětu Veřejné zakázky, tedy na průběžné pořizování a odepisování majetku Zadavatele a je nezbytné, aby měl Zadavatel možnost zahrnout pod pojistné krytí i průběžně nově pořízený majetek i nově pořízená motorová vozidla. Změna závazku se může týkat rozšíření či snížení počtu ks jednotlivého majetku, popř. pořízení nového majetku nebo vyjmutí nepotřebného majetku, a tedy úpravu množství majetku, který Zadavatel požaduje pojistit. Předmětem plnění služeb vyhrazených a poskytovaných na základě realizace uvedené změny závazku jsou kompletní pojišťovací služby uvedené v čl. 3.2 zadávací dokumentace, a to ve vztahu k novému majetku Zadavatele, resp. věcem a vozidlům, které nejsou uvedeny v příloze týkající se rozsahu sjednaného pojištění, avšak u kterých vznikne během trvání smlouvy na plnění Veřejné zakázky potřeba pojištění. Změnu závazku ze Smlouvy si tedy Zadavatel vyhrazuje jak ve vztahu k části A Veřejné zakázky, tak i ve vztahu k části B Veřejné zakázky. Zadavatel předpokládá postupné využívání vyhrazené změny závazku v průběhu trvání Smluv na plnění jednotlivých částí Veřejné zakázky. Změna bude realizována tak, že Zadavatel po nabytí či vynětí majetku do či ze své evidence oznámí tuto skutečnost hlavnímu pojistnému zprostředkovateli, který následně požádá pojistitele o zařazení či vynětí majetku do či z předmětu pojištění, resp. o úpravu ve smyslu navýšení či snížení příslušných výší pojistného. Následně bude mezi smluvními stranami uzavřen dodatek, kterým se zaktualizují přílohy smlouvy týkající se rozsahu sjednaného pojištění, zároveň bude upravena výše pojistného (adekvátně snížena či zvýšena). Více viz ZD.
Los: LOT-0002
Titel: Část B – Pojištění motorových vozidel společnosti Silnice LK a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění této části Veřejné zakázky je poskytnutí následujících služeb pojištění: - Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla dle zákona č. 30/2024 Sb., zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla v platném znění, vybraných motorových vozidel a zvláštních vozidel či strojů zařazených do jedné flotily Zadavatele, resp. i vozidel, která se po dobu trvání pojistné smlouvy stanou součástí flotily Zadavatele. - Havarijní pojištění vybraných motorových vozidel a zvláštních vozidel či strojů, včetně doplňkových pojištění – pojištění čelních skel, pojištění zavazadel. Bližší specifikace předmětu plnění části B Veřejné zakázky je uvedena v ZD.
Interne Kennung: Část B – Pojištění motorových vozidel společnosti Silnice LK a.s.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen