2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gminne przewozy pasażerskie o charakterze użyteczności publicznej
Beschreibung: Gminne przewozy pasażerskie o charakterze użyteczności publicznej na terenie gminy Płoty, którą tworzą następujące linie komunikacyjne: Płoty – Płoty przez Bądkowo, Płoty – Płoty przez Lisowo, Płoty – Płoty przez Czarne, Płoty – Płoty przez Mechowo, Wyszobór – Modlimowo przez Pniewo, Pniewo - Płoty przez Natolewice, Wyszobór oraz linia międzygminna utworzona w porozumieniu z Gminami Gryfice i Nowogard: Gryfice – Nowogard przez Płoty, Lisowo, Żabowo.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gminne przewozy pasażerskie o charakterze użyteczności publicznej na terenie gminy Płoty