2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka multifunkčního svozového vozidla pro podzemní kontejnery
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka svozového vozidla, tj. podvozku a nástavby s vyklápěčem nádob a hydraulickým nakládacím jeřábem. Jedná se o multifunkční zařízení, které bude sloužit pro svoz komunálního odpadu. Vozidlo musí být nové, nepoužité a plně funkční.
Vorherige Bekanntmachung: 717985-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: viz ZD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka multifunkčního svozového vozidla pro podzemní kontejnery
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD