837515-2025 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – DOSTAWA, MODERNIZACJA I ROZBUDOWA URZĄDZEŃ UTM W SĄDACH Z OBSZARU APELACJI RZESZOWSKIEJ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA, MODERNIZACJA I ROZBUDOWA URZĄDZEŃ UTM W SĄDACH Z OBSZARU APELACJI RZESZOWSKIEJ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, modernizacja i rozbudowa urządzeń UTM w sądach z obszaru apelacji rzeszowskiej w zakresie i sposób określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz w Załączniku Nr 1 jak również 1.1.-1.5. do SWZ. Zamówienie obejmuje: 1. Zamówienie podstawowe: a) dostawa oraz wdrożenie urządzeń UTM zabezpieczających sieć teleinformatyczną w sądach apelacji rzeszowskiej: 1) FortiGate 120G lub równoważny (gwarancja, wsparcie techniczne i subskrypcja na funkcjonalności bezpieczeństwa) 24 szt. 2) FortiGate 90G lub równoważny (gwarancja, wsparcie techniczne i subskrypcja na funkcjonalności bezpieczeństwa) 2 szt. 3) FortiGate 120G zapasowy lub równoważny (gwarancja i wsparcie techniczne) 1 szt. 4) FortiGate 90G zapasowy lub równoważny (gwarancja i wsparcie techniczne) 1 szt. b) dostawa/usługa wsparcia technicznego na okres 5 lat dla posiadanego systemu FortiAnalyzer w postaci odnowienia obecnego poziomu wsparcia wraz z rozszerzeniem przestrzeni na logii systemowe lub dostarczenia subskrypcji FortiAnalyzer-VM Subscription License ze wsparciem na 5 lat c) dostawa/usługa odnowienia wsparcia na okres 5 lat dla posiadanego systemu FortiManager służącego do centralnego zarządzania posiadanymi urządzeniami FortiGate. 2. Zamówienie opcjonalne: a) Dostawa dla maksymalnie 2500 użytkowników licencji Endpoint-based Licenses - EPP/ATP (On Premise Deployments) 5 Year FortiClient EPP/ATP Subscription for endpoints Includes VPN/ZTNA Agent, EPP/ATP on-prem EMS with FortiCare Premium (kod producenta FC2-10-EMS04-429-01-60) b) Dostawa dla czterech posiadanych urządzeń FortiGate 1800F rozszerzenia posiadanego wsparcia technicznego o opcję RMA umożliwiającą priorytetową dostawę nowego urządzenia w następnym dniu kalendarzowym (kod producenta FC-10-F18HF-210-02-36). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 (oraz 1.1.-1.5.) do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung653087-2025
Interne KennungOKAiZP.261.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZamówienie obejmuje: 1. Zamówienie podstawowe: a) dostawa oraz wdrożenie urządzeń UTM zabezpieczających sieć teleinformatyczną w sądach apelacji rzeszowskiej: 1) FortiGate 120G lub równoważny (gwarancja, wsparcie techniczne i subskrypcja na funkcjonalności bezpieczeństwa) 24 szt. 2) FortiGate 90G lub równoważny (gwarancja, wsparcie techniczne i subskrypcja na funkcjonalności bezpieczeństwa) 2 szt. 3) FortiGate 120G zapasowy lub równoważny (gwarancja i wsparcie techniczne) 1 szt. 4) FortiGate 90G zapasowy lub równoważny (gwarancja i wsparcie techniczne) 1 szt. b) dostawa/usługa wsparcia technicznego na okres 5 lat dla posiadanego systemu FortiAnalyzer w postaci odnowienia obecnego poziomu wsparcia wraz z rozszerzeniem przestrzeni na logii systemowe lub dostarczenia subskrypcji FortiAnalyzer-VM Subscription License ze wsparciem na 5 lat c) dostawa/usługa odnowienia wsparcia na okres 5 lat dla posiadanego systemu FortiManager służącego do centralnego zarządzania posiadanymi urządzeniami FortiGate. 2. Zamówienie opcjonalne: a) Dostawa dla maksymalnie 2500 użytkowników licencji Endpoint-based Licenses - EPP/ATP (On Premise Deployments) 5 Year FortiClient EPP/ATP Subscription for endpoints Includes VPN/ZTNA Agent, EPP/ATP on-prem EMS with FortiCare Premium (kod producenta FC2-10-EMS04-429-01-60) b) Dostawa dla czterech posiadanych urządzeń FortiGate 1800F rozszerzenia posiadanego wsparcia technicznego o opcję RMA umożliwiającą priorytetową dostawę nowego urządzenia w następnym dniu kalendarzowym (kod producenta FC-10-F18HF-210-02-36). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 (oraz 1.1.-1.5.) do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji. 1) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części. 2) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 3) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 4) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt 3) niniejszego paragrafu może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 28.11.2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 21 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 5) zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego, chyba że zostały określone w inny sposób w Załączniku nr 1 do SWZ. Ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego WYkonawcy oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 6) przedmiot umowy w zakresie przysługującego Zamawiającemu prawa opcji obejmuje: a) dostawę licencji Endpoint-based Licenses - EPP/ATP (On Premise Deployments) 5 Year FortiClient EPP/ATP Subscription for endpoints. Includes VPN/ZTNA Agent, EPP/ATP on-prem EMS with FortiCare Premium (kod produktu: FC2-10-EMS04-429-01-60) – dla maksymalnie 2500 Użytkowników; b) rozszerzenie wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń FortiGate 1800F o opcję RMA, umożliwiającą priorytetową dostawę nowego urządzenia w następnym dniu kalendarzowym (kod produktu: FC-10-F18HF-210-02-36) – zgodnie z zapisami niniejszej umowy oraz Załącznikiem Nr 1 do umowy. 7) Zamawiający zastrzega, że wskazana w pkt 6) wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy.