2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees niet-openbare aanbesteding: Nieuwbouw Kindcentrum Willibrordus te Esch Uitvoerende werkzaamheden - E-installaties
Beschreibung: Cadans Primair en Gemeente Boxtel (gezamenlijke Opdrachtgevers) zijn voornemens om vervangende nieuwbouw te realiseren voor kindcentrum Willibrordus te Esch. Hierin worden gehuisvest Basisonderwijs Willibrordus, Kinderopvang (Kinderopvang Stichting Berenhuis), een voorziening voor de bibliotheek en een gymlokaal. Deze aanbesteding betreft de elektrotechnische werkzaamheden ten behoeve van de realisatie van dit project. De totale oppervlakte zal circa 1850 m² BVO bedragen.
Interne Kennung: WE 25-01 E-inst
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Elektrotechnische werkzaamheden
Interne Kennung: 1