2. Verfahren
Verfahren
Titel: Otevřená dílna Vroutek
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je dodávka vybavení a zařízení pro realizaci projektu „Otevřená dílna Vroutek“, včetně souvisejících služeb a dílčích stavebních prací nezbytných pro řádnou instalaci a uvedení dodávaného vybavení do provozu. Hlavním plněním Veřejné zakázky jsou dodávky ve smyslu § 14 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“). Do předmětu plnění dále spadají související montáže, instalace a menší stavební úpravy, jejichž provedení je nutné k úplnému, funkčnímu a bezpečnému zprovoznění dodávaného vybavení. Tyto související stavební práce mají doplňkový charakter a nepředstavují hlavní předmět zakázky. Dodavatel je povinen zajistit kompletní dodávku, dopravu, montáž, instalaci, zkušební provoz a předání zařízení včetně všech komponent, příslušenství a dokumentace, v kvalitě odpovídající technickým normám, souvisejícím právním předpisům a specifikaci stanovené v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Přesné technické specifikace, rozsah dodávek a souvisejících prací jsou uvedeny v Projektové dokumentaci, Položkovém rozpočtu a dalších přílohách této zadávací dokumentace, které tvoří její nedílnou součást. Součástí plnění je rovněž: • provedení všech úkonů nutných pro bezpečné uvedení zařízení do provozu, • předání veškerých certifikátů, osvědčení a prohlášení o shodě, • proškolení obsluhy v rozsahu stanoveném zadavatelem, • zajištění záručního servisu po dobu stanovenou v zadávacích podmínkách, • předání úplné technické a uživatelské dokumentace. Plnění bude realizováno v místě určeném zadavatelem.
Interne Kennung: 2025-Oteřvená-dílna-Vroutek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42950000 Teile für Maschinen für allgemeine Zwecke, 42600000 Werkzeugmaschinen, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 39130000 Büromöbel, 39121000 Schreibtische und Tische, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 42600000 Werkzeugmaschinen, 42950000 Teile für Maschinen für allgemeine Zwecke, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 39121000 Schreibtische und Tische, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten