2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Na podstawie art. 22 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j.Dz.U.2025.285 ze zm.) organizator dokona wyboru operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług z zakresie publicznego transportu zbiorowego.o (transport drogowy, przewozy autobusowe) na następujących liniach komunikacyjnych - Człopa – Bukowo – Człopa przez: Krąpiel, Nałęcze, Czaplice - Człopa – Golin – Człopa przez Załom - Człopa – Szczuczarz -Człopa przez: Dłusko, Dzwonowo - Człopa – Przelewice – Człopa przez Pieczyska, Pieczyska sklep, Drzonowo, Trzebin - Człopa– Mielęcin – Człopa przez: Trzebin, Drzonowo Wałeckie, Jaglice, Wołowe Lasy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Na podstawie art. 22 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j.Dz.U.2025.285 ze zm.) organizator dokona wyboru operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług z zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach - Człopa – Bukowo – Człopa przez: Krąpiel, Nałęcze, Czaplice - Człopa – Golin – Człopa przez Załom - Człopa – Szczuczarz -Człopa przez: Dłusko, Dzwonowo - Człopa – Przelewice – Człopa przez Pieczyska, Pieczyska sklep, Drzonowo, Trzebin - Człopa – Mielęcin – Człopa przez: Trzebin, Drzonowo Wałeckie, Jaglice, Wołowe Lasy.