837597-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauaufsicht – PEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU ROZBUDOWY MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO PRZY UL. GRZYBOWSKIEJ 79 W WARSZAWIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU ROZBUDOWY MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO PRZY UL. GRZYBOWSKIEJ 79 W WARSZAWIE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla Inwestycji polegającej na Rozbudowie Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie.
Interne KennungMPW.ZP.3121.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71521000 Baustellenüberwachung, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71321400 Beratung im Bereich Belüftung, 71321300 Beratung im Bereich Sanitärinstallation, 71321200 Heizungsplanung, 71321100 Dienstleistungen im Bereich Bauwirtschaft, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71313200 Beratung im Bereich Schallschutz und Raumakustik, 71313100 Lärmschutzberatung, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71243000 Planentwürfe (Systeme und Integration)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla Inwestycji polegającej na Rozbudowie Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie. Celem świadczenia usługi IK jest wykonywanie czynności, do których w ramach procesu budowlanego, zobowiązany jest Inwestor. Inżynier Kontraktu będzie zobowiązany do: 1) świadczenia usługi, obejmującej nadzór nad prawidłową realizacją Umowy z Generalnym Wykonawcą, w tym nad projektowaniem i realizacją, związanej z rewidowaniem wielobranżowej dokumentacji projektowej, organizacją, koordynacją, nadzorowaniem, egzekwowaniem założeń i ustaleń, zarządzaniem, sprawozdawczością i rozliczaniem procesu inwestycyjnego dla ww. zadania w zakresie wszelkich prac niezbędnych dla prawidłowej realizacji inwestycji; 2) reprezentowania interesów Inwestora w procesie inwestycyjnym i odpowiadania przed Inwestorem za organizację i stałą koordynację działań wszystkich stron uczestniczących w procesie inwestycyjnym; 3) pełnienia roli Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (w formie wielobranżowego zespołu inspektorów) zgodnie z przepisami prawa polskiego, w tym ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane oraz postanowieniami odpowiednich pozwoleń na prowadzenie robót budowlanych, jak również z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia, umowie oraz powiązanych załącznikach; 4) zarządzania dokumentacją, z wykorzystaniem modelu BIM i platformy CDE.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71521000 Baustellenüberwachung, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71321400 Beratung im Bereich Belüftung, 71321300 Beratung im Bereich Sanitärinstallation, 71321200 Heizungsplanung, 71321100 Dienstleistungen im Bereich Bauwirtschaft, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71313200 Beratung im Bereich Schallschutz und Raumakustik, 71313100 Lärmschutzberatung, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71243000 Planentwürfe (Systeme und Integration), 71210000 Beratungsdienste von Architekten