837628-2025 - Ergebnis
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Budowa nowej siedziby CBŚP wraz z budową budynku garażowego z wiatą, rozbudową istniejącego budynku biurowego, przebudową placu wewnętrznego, dróg dojazdowych z wymianą infrastruktury podziemnej i monitoringiem zewnętrznym na terenie OPP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa nowej siedziby CBŚP wraz z budową budynku garażowego z wiatą, rozbudową istniejącego budynku biurowego, przebudową placu wewnętrznego, dróg dojazdowych z wymianą infrastruktury podziemnej i monitoringiem zewnętrznym na terenie OPP
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa nowej siedziby CBŚP wraz z budową budynku garażowego z wiatą, rozbudową istniejącego budynku biurowego, przebudową placu wewnętrznego, dróg dojazdowych z wymianą infrastruktury podziemnej i monitoringiem zewnętrznym w Białymstoku na podstawie dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. Roboty objęte przedmiotem zamówienia będą wykonywane na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku przy ul. 42 Pułku Piechoty 44, na terenie oraz w obiektach ogólnie czynnych. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 8 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung646640-2025
Interne Kennung38/C/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0005
TitelBudowa nowej siedziby CBŚP wraz z budową budynku garażowego z wiatą, rozbudową istniejącego budynku biurowego, przebudową placu wewnętrznego, dróg dojazdowych z wymianą infrastruktury podziemnej i monitoringiem zewnętrznym w Białymstoku.
Interne KennungBudowa nowej Siedziby CBŚP